Zapraszamy 6 i 7 lutego architektów, projektantów, designerów, przedstawicieli firm, deweloperów, producentów na Dni dla profesjonalistów.

Rejestracja nie jest wymagana dla prelegentów biorących udział w dyskusjach i panelach podczas 4DD. 

Uczestników Dni dla profesjonalistów zapraszamy również na Dni otwarte w dniach 8 i 9 lutego. Wejście na podstawie identyfikatora.

 • Udział Bezpłatny (Standard)
 • Strefa Premium
 • 690,00 PLN +VAT do 15.01
  890,00 PLN +VAT od 16.01
Możliwość udziału w Dniach dla profesjonalistów 4 Design Days
 
 
Możliwość udziału w Housemarket Forum
 
 
Możliwość udziału w Property Forum Katowice
 
 
Możliwość udziału w Dniach otwartych 4 Design Days
 
 
Możliwość udziału w Design 4You
 
 
Dostęp do Strefy Premium (strefa cateringowa oraz strefa spotkań) – I i II dzień
 
 
Możliwość udziału w wieczornych Galach (Property Design Awards, Housemarket Silesia Awards, Meble Plus) – I dzień
 
 
Możliwość udziału w wieczornym bankiecie – I dzień
 
 
Możliwość udziału w Design Party – II dzień
 
 
Dostęp do komunikatora
 
 
Wykupienie udziału w strefie Premium jest możliwe po zarejestrowaniu się na wydarzenie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 • Gdzie mogę zgłosić swój udział? Rejestracja prowadzona jest na stronie internetowej wydarzenia www.4dd.pl w zakładce Rejestracja.
 • Czy mogę zapisać się w inny sposób? Nie ma możliwości rejestracji w inny sposób niż przez stronę.
 • Do kiedy trwa rejestracja? Rejestracja trwa do 5 lutego 2020r
 • Jak wygląda proces rejestracji? Po wejściu na stronę www.4dd.pl do zakładki Rejestracja należy zapoznać się z informacją dotyczącą pakietów dostępu. Załóż konto, podając swój adres mailowy.
  - Mam już swoje konto:
  Jeśli adres mailowy znajduje się w naszym systemie, otrzymają Państwo komunikat o możliwości zalogowania się z wcześniej podanym hasłem bądź opcję „Odzyskaj hasło”. W przypadku odzyskiwania hasła na podany adres mailowy zostanie wysłany kod jednorazowy, który należy wpisać w odpowiednie okno. Wpisz nowe hasło oraz je powtórz. Po zalogowaniu się na konto sprawdź poprawność danych osobowych i wybierz interesujące sesje tematyczne. Po zapisaniu się następuje przekierowanie do statusu zgłoszenia (Nowe – oczekuje na zatwierdzenie przez Organizatora). Oznacza to, że zgłoszenie zostało wysłane, konto jest aktywne, a zgłoszenie oczekuje na weryfikację przez Organizatora.
  - Nie posiadam konta:
  W przypadku kiedy adres mailowy nie widnieje w systemie, trwa proces zakładania nowego konta, czyli wpisanie swoich danych osobowych, stworzenie hasła oraz zaakceptowanie oświadczenia o danych osobowych. Po wpisaniu poprawnych danych zostanie do Państwa wysłany kod aktywacyjny (należy sprawdzić skrzynkę SPAM). Uwaga! Proszę nie wyłączać strony przeglądarki z rejestracją. Należy wybrać sesje tematyczne oraz zapisać się na Kongres.
  Po zapisaniu się następuje przekierowanie do statusu zgłoszenia (Nowe – oczekuje na zatwierdzenie przez Organizatora). Oznacza to, że zgłoszenia zostało wysłane, konto jest aktywne, a zgłoszenie oczekuje na weryfikację przez Organizatora.
 • Czym jest kod aktywacyjny? Kod aktywuje wcześniej stworzone nowe konta osobie, która go nie posiadała. Jest to 6-cyfrowy ciąg liczb. Zostaje wysłany na podany adres mailowy.
 • Ile będę czekać na weryfikację zgłoszenia? Weryfikacja może potrwać ok. 2 tygodni. W razie braku otrzymania weryfikacji w wyznaczonym czasie, prosimy o kontakt na adres rejestracja@ptwp.pl
 • W jaki sposób mogę się zalogować na swoje konto? Aby ponownie zalogować się, należy kliknąć zakładkę Rejestracja, następnie kliknąć Zarejestruj się i odnaleźć opcję Twoje konto w prawym górnym rogu.
 • W jaki sposób mogę zmienić/poprawić dane uczestnika? Opcja Edycja Danych jest dostępna na koncie uczestnika.
 • Czy wybór sesji jest obowiązkowy? Wybór sesji jest obowiązkowy, bez dokonania tego wyboru nie będzie możliwości przejścia do następnych kroków rejestracji. Prosimy o zaznaczenie sesji, w której udziałem są Państwo zainteresowani.
 • Czy i w jaki sposób mogę dokonać zmian w wyborze sesji? Opcja Wybór Sesji jest możliwa na koncie uczestnika.
 • W jaki sposób mogę zrezygnować z uczestnictwa? Na koncie rejestracyjnym widnieje opcja Rezygnuję z udziału.
 • Czy konieczne jest dodanie zdjęcia? Dodanie zdjęcia jest warunkiem skorzystania z wydarzeń lub usług oferowanych w ramach Strefy Premium lub Strefy VIP bez konieczności potwierdzania tożsamości w inny sposób. W pozostałych przypadkach dodanie zdjęcia jest w pełni dobrowolne.

  Wymogi dotyczące zdjęcia:
  - zdjęcie musi być aktualne
  - zdjęcie powinno pozwalać na identyfikację osoby
  - na zdjęciu nie mogą być ukazane osoby trzecie
  - maksymalny rozmiar zdjęcia 2MB, format: .jpg
 • Czy po potwierdzeniu przyjęcia mojego zgłoszenia otrzymam jeszcze jakieś informacje? Na podany adres mailowy przyjdzie wiadomość z informacjami organizacyjnymi. Wiadomość pojawi się na kilka dni przed wydarzeniem. Będzie zawierać kod kreskowy, który należy wydrukować lub okazać na urządzeniu mobilnym w celu zeskanowania.
 • Czy udział w Kongresie jest bezpłatny? Udział bezpłatny dotyczy części konferencyjnej. O przyjęciu zgłoszenia decyduje Organizator.
  Dostęp płatny – patrz pkt. 15-20
 • Czym są dodatkowo płatne pakiety dostępu? Pakiety dostępu umożliwiają zakup dodatkowych korzyści, tj. catering, strefy spotkań czy uczestnictwo w wieczornych wydarzeniach.
 • Kiedy będę mógł zakupić dodatkowy pakiet? Zakup pakietu możliwy jest po weryfikacji zgłoszenia. Informacja o możliwości zakupu danego pakietu będzie zamieszczona w mailowym potwierdzeniu.
 • Czy zakup pakietu jest obowiązkowy? Zakup pakietu nie jest obowiązkowy. Wiążę się to z rezygnacją z dodatkowych korzyści.
 • W jaki sposób mogę zakupić pakiet Premium lub VIP? W mailowej wiadomości potwierdzającej zgłoszenie zamieszczone są specjalne linki pozwalające na zakup. Istnieją dwie formy płatności: pobranie faktury proforma oraz płatność kartą.
 • Jak długo będę czekać na zmianę statusu po zakupie pakietu? Zmiana statusu następuje po zaksięgowaniu płatności przez Organizatora.
 • Czy jest możliwość zakupu pakietu w dniu wydarzenia? Będzie taka możliwość poprzez płatność kartą lub wystawienie faktury po zakończeniu wydarzenia.
 • Co powinienem/powinnam mieć ze sobą w dniu wydarzenia? Posiadanie kodu kreskowego i wizytówki ułatwi oraz przyśpieszy proces odbioru identyfikatora w dniu wydarzenia. Wydanie identyfikatora jest możliwe także poprzez podanie danych osobowych.