4 Design Days

Każda epoka wymaga innej formy
zapraszamy na:

Pre-Opening 4 Design Days 2021 Online – 28-29.01.2021 r.
4 Design Days 2021 Katowice, MCK – 13-16.05.2021 r. 

Tak jak globalne pandemie XIX i początku XX wieku dały początek współczesnej architekturze, tak koronawirus zrewolucjonizuje dotychczasowe myślenie o przestrzeniach do mieszkania, pracy i spędzania czasu wolnego. Epidemia odciska piętno także na wydarzeniach takich jak 4 Design Days. Kiedy cały świat mierzy się z koronawirusem i ograniczeniami społecznymi, w trosce o bezpieczną przyszłość i komfort podejmowania przez Państwa decyzji biznesowych, jesteśmy zmuszeni wyznaczyć nową datę dla naszego święta architektury i designu – 4 Design Days 2021 Katowice, MCK – 13-16.05.2021.

VI edycja 4 Design Days to:

  • Wydarzenie zorganizowane z zachowaniem wszystkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa
  • Dni dla profesjonalistów – w jednym miejscu: architekci, projektanci, inwestorzy, deweloperzy, władze samorządowe
  • Konkurs Property Design Awards – plebiscyt, który wyłania obiekty i przestrzenie z najlepszą architekturą i designem w Polsce oraz ich twórców!
  • Weekend pełen atrakcji – pasjonatów dobrej architektury i designu
  • Wystawa designerskich produktów i usług (ponad 200 partnerów)
  • Grand opening oraz gale i bankiety

Tematów do dyskusji jest mnóstwo, a wyzwań do pokonania dla architektów, projektantów i inwestorów jeszcze więcej. Dlatego w dniach 28-29 stycznia 2021 r. zapraszamy na Pre-Opening 4 Design Days 2021 w formule online.

W gronie znakomitych architektów, projektantów, największych inwestorów działających na rynku nieruchomości oraz producentów i dostawców wyposażenia do wnętrz komercyjnych i mieszkaniowych będziemy szukać odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące architektury, designu i nieruchomości!

Szerokie dotarcie zapewnią transmisje i retransmisje debat. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szeroka kampania promująca partnerów spotkania, realizowana w mediach Grupy PTWP: PropertyDesign.pl, Dobrzemieszkaj.pl, PropertyNews.pl oraz social mediach.

Wszystko z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zapewniających otwarty dostęp do wydarzeń i treści, interaktywność i bezprecedensowy medialny zasięg, jakiego te spotkania jeszcze nigdy nie miały.