Zapraszamy na III edycję
4 Design Days

W dniach 15-18 lutego 2018
w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i Spodku
odbędzie się wielkie święto architektury i designu

ZOBACZ RELACJĘ Z II EDYCJI

×

Skąd czerpać inspiracje? Gdzie szukać pomysłów? Odpowiedzią jest 4 Design Days – największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

 
 • 3500

  spodziewanych gości
  biznesowych
 • 20000

  zwiedzających
  podczas dni otwartych
 • 200

  wystawców

REKOMENDACJE

 • Oskar Zięta


  Architekt

  Oskar Zięta

  Architekt

  Dzięki 4 Design Days jesteśmy w tej luksusowej sytuacji, że projektanci mogą spotkać się ze sobą, ale też ze swoimi odbiorcami. Powinniśmy wykorzystywać ten kontakt, by móc się skonfrontować ze sobą w swoich wizjach i poznać potrzeby użytkowników. Zapraszam do spotkania i rozmów w Katowicach!
 • Kamil Laszuk


  Designer

  Kamil Laszuk

  Designer

  Dobry produkt to czubek góry lodowej zbudowanej z tysięcy mikrodecyzji. Zapraszam na opowieść o mojej historii sukcesu – zdradzę jak nauczyć się "jeść suchary z klasą”?
 • Tomasz Pągowski


  Projektant

  Tomasz Pągowski

  Projektant

  Dobra architektura i design to materialna wartość definiująca istotę człowieczeństwa. Warto umieć je rozpoznawać, uczyć się ich i kultywować, by być po prostu lepszym człowiekiem. Na naszym gruncie najlepszą ku temu okazją jest 4 DESIGN DAYS!
 • Ewa Kuryłowicz


  Architekt

  Ewa Kuryłowicz

  Architekt

  Architektura przyciąga ludzi. O architekturze się mówi, pisze – nasz Q22, który „uśmiechał się” do warszawiaków, Hala na Koszykach w nowej odsłonie - to tematy warszawskie, ale i inne miasta miały swoje architektoniczne szlagiery. Najbardziej cieszy w tym to, że dobra architektura i dobry design podnoszą ogólne poczucie estetyki, a ten kierunek wznoszący jest w Polsce ciągle bardzo potrzebny. Myślę, że podczas 4 Design Days 2017 będzie o czym rozmawiać!
 • Oliver Heath


  Designer

  Oliver Heath

  Designer

  „Biophilic design” to obszerny temat, spróbuje wyjaśnić, z jakich elementów się składa i jak można je wkomponować we wnętrze budynku. Przedstawię jak wpływa na miejsce pracy i nasze dobre samopoczucie.
 • Łukasz Kos


  Architekt

  Łukasz Kos

  Architekt

  Nareszcie dobry design jest doceniany i promowany w Polsce, a 4DD jest tego ambitną wizytówką. Dołącz do mnie w Katowicach gdzie będziemy mieli okazję wymienić się doświadczeniami i projektami w Polsce i po za.
 • Józek Madej


  Architekt

  Józek Madej

  Architekt

  4 Design Days jest potwierdzeniem tego, że rozmowy o projektowaniu mogą przynosić wymierne korzyści. To wydarzenie jest skupione na człowieku i jego potrzebach. Nic dziwnego, że odbywa się w nowej stolicy polskiego dizajnu, jaką jest Śląsk!
 • Przemo Łukasik


  Architekt

  Przemo Łukasik

  Architekt

  Projektowanie to stałe zarządzanie zmianami. Warto podczas tych czterech dni podzielić się swoimi doświadczeniami i zobaczyć jakie zdobyli inni. Wartko zobaczyć jak inni zmieniają świat swoimi projektami, ale również jak świat zmienia ich podejście do projektowania.