SILESIA BAZAAR Dizajn vol.3 - poznaj dobry, niezależny, polski dizajn

Przedmioty unikatowe, projektowane na zamówienie, wykonywane ręcznie, najlepiej w Polsce i w krótkich seriach coraz śmielej wkraczają w nasze życie. Zaczynamy cenić dobry dizajn, który jest wyważonym połączeniem funkcjonalności i estetyki, czasami lekko szalony, ale często ponadczasowy. Niestety wciąż nie tak łatwo do niego dotrzeć. Rolę łącznika pomiędzy tworzącymi unikatowe wzornictwo, a tymi, którzy chcą je poznać i kupić, spełniają targi niezależnego dizajnu takie jak SILESIA BAZAAR Dizajn!

Targi zbierają producentów w jednym miejscu, gdzie mogą prezentować i sprzedawać swoje produkty. Jest to więc okazja do poznawania, oglądania, kupowania i porozmawiania z projektantami wygodnie i bez pośpiechu. Wśród produktów można będzie zobaczyć: dodatki do domu, meble, akcesoria, tekstylia, dekoracje a także oryginalną biżuterię.

18-19 lutego, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 3. edycja SILESIA BAZAAR Dizajn. Przestrzeń przeznaczona na targi pomieści 90 stoisk. Do udziału zaproszono dizajnerów projektujących meble, akcesoria do wystroju wnętrz, pracownie projektowania i twórców biżuterii. Przewidziano również strefę dla wyjątkowych kolekcji modowych. 

Impreza towarzyszy wydarzeniu o nazwie 4 Design Days. Jest to największe w tej części Europy wydarzenie na rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przy okazji 4 Design Days zaprezentują się ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy. Targi SILESIA BAZAAR wzbogacą dni otwarte 4 Design Days, na które zaproszeni są nie tylko profesjonaliści, ale i wszyscy zainteresowani projektowaniem, branżą wnętrzarską i architekturą.

Więcej informacji na:

http://silesiabazaar.pl/pl/dizajn/

https://www.facebook.com/silesiabazaar/

https://www.facebook.com/events/972264262877748/

Cennik i oferta dla Wystawców: 

http://silesiabazaar.pl/pl/dizajn/cennik/