Region z klimatem do życia – jak i gdzie chcą mieszkać ludzie na Górnym Śląsku? Zapraszamy na Housemarket Forum Silesia 2020!

Deweloperzy mieszkaniowi budują w regionie odważnie i na coraz większą skalę. Jaki jest potencjał rynku mieszkań na Śląsku? Gdzie deweloperzy widzą największy potencjał? Jak wygląda polityka mieszkaniowa miasta? Mieszkania, biura, hotele - jak wydobyć najlepsze z zapomnianych murów? Gdzie powstaną tanie mieszkania i czy rządowy program zaspokoi mieszkaniowe potrzeby regionu?Aby porozmawiać na te tematy, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Housemarket Forum Silesia 2020!

Konferencja odbędzie się 7 lutego 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i będzie wydarzeniem towarzyszącym 4 Design Days 2020 – największej w Polsce imprezie dotyczącej architektury, designu i nieruchomości (6-9 lutego 2020r., MCK i Spodek w Katowicach)!

Housemarket Forum Silesia 2020 to gorące dyskusje i prezentacje w gronie największych graczy rynku nieruchomości mieszkaniowych i cenionych ekspertów oraz przedstawicieli władz samorządowych.

Częścią Housemarket Forum Silesia 2020 będzie finał V edycji konkursu Housemarket Silesia Awards 2020, w którym wręczymy statuetki za najlepsze inwestycje mieszkaniowe zrealizowane na Śląsku do końca 2019 roku. Nagrodzimy w kategoriach: LOFTY I APARTAMENTY, ZIELONE OSIEDLE, ARCHITEKTURA, DOMY JEDNORODZINNE, OSIEDLE PRZYJAZNE RODZINIE, DEWELOPER.

Więcej o wydarzeniu.