4 Design Days 2020 za nami. Zobacz filmowe podsumowanie!

4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach to największe w tej części Europy międzynarodowe wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

W dniach 6-9 lutego 2020 roku w Katowicach można było spotkać i posłuchać: amerykańskiego krytyka architektury i pisarz – Aaron Betsky'ego; austriackiego mistrza architektury – Dietmara Eberle; dyrektora jednej z najbardziej znanych pracowni architektonicznych na świecie, Zaha Hadid Architcects - Filippo Innocenti'ego; duet berlińskich architektów – Matthew Griffin i Britta Jürgens z pracowni Deadline Architekten; cenioną projektantkę ze Szwecji – Annę Seitzberg i szefa londyńskiego oddziału pracowni Chapman Taylor - Petera Farmera. W sumie w kilkudziesięciu sesjach i debatach zaplanowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku, wzięło udział ponad 300 prelegentów.

Dni branżowe zgromadziły w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach ponad 10 tys. gości biznesowych – architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych.

W dniach otwartych udział wzięło 25 tys. osób, dla których przygotowano spotkania
z ekspertami, gwiazdami telewizji, warsztaty, wystawy tematyczne, ekspozycje ponad 300 producentów oraz targi niezależnych projektantów.

Organizatorem 4 Design Days jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, Dobrzemieszkaj.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach i Forum Dobrego Designu.