Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Wojciech Jakubowski

Wojciech Jakubowski

architekt

JAKABE Projekty Spółka z o.o.

Z wykształcenia architekt i konstruktor.
Ukończył Architekturę i Urbanistykę PK w 2009 roku, Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie PK w 2005 roku, oraz studia podyplomowe z Planowania i realizacji inwestycji budowlanych.
W zawodzie pracuje od 2005 roku. Swoje doświadczenie projektowe zdobywał zarówno w pracowni konstrukcyjnej, jak i pracowniach architektonicznych. Od 2010 roku zdobywa je prowadząc biuro architektoniczne Jakabe Projekty sp. z o.o., tworząc projekty przestrzeni publicznych, obiektów mieszkaniowych, biurowych, przemysłowych oraz wnętrz.
Pracownia otrzymała nagrodę za "nowo wykreowaną przestrzeń publiczną w zieleni" ramach XIII edycji konkursu na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce organizowanego przez Towarzystwo Urbanistów Polskich oraz Nominację do European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award 2019 za projekt Park Stacja Wisła w Krakowie.

Bierze udział w sesjach:

  • Hot list – najciekawsze projekty komercyjne i publiczne ostatnich lat

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Hot list – najciekawsze projekty komercyjne i publiczne ostatnich lat

    Przegląd najbardziej spektakularnych inwestycji i projektów ostatnich lat. Prezentacje najciekawszych realizacji, wystąpienia twórców – inwestorów i architektów. Poznaj najnowsze trendy, dowiedz się, kto zaprojektował najnowsze obiekty i wnętrza oraz kto je wyposażył. Zdobądź inspiracje do własnych projektów!

POWRÓT