Housemarket Silesia Awards 2019

Z ciekawą architekturą, funkcjonalne, wybudowane z materiałów wysokiej jakości, wpisujące się w otoczenie, a przede wszystkim budowane z myślą o mieszkańcach - takie projekty chcemy nagrodzić w ramach IV edycji konkursu Housemarket Silesia Awards 2019, organizowanego przez Grupę PTWP, wydawcę portalu Housemarket.pl i Propertyinwestycje.pl.

Nagrodzimy projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku do końca 2018 roku.

Lista nominowanych inwestycji – LOFTY I APARTAMENTY, ZIELONE OSIEDLE, ARCHITEKTURA, DOMY JEDNORODZINNE, OSIEDLE PRZYJAZNE RODZINIE, DEWELOPER - powstanie na podstawie zgłoszeń Czytelników portali Housemarket.pl i Propertyinwestycje.pl.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po podliczeniu głosów Czytelników portalu Housemarket.pl i Propertyinwestycje.pl.

Konkurs będzie towarzyszyć konferencji Housemarket Forum Silesia 2019 oraz eventowi 4 Design Days zaplanowanemu w dniach 24-27 lutego 2019 roku w MCK i Spodku w Katowicach.

Kogo nagradzamy:

Deweloperów oraz ich projekty mieszkaniowe zrealizowane na Śląsku do końca 2018 roku.

Kategorie:

  • Deweloper

  • Osiedle mieszkaniowe
  • Domy jednorodzinne
  • Lofty i apartamenty
  • Osiedle przyjazne rodzinie
  • Zielone osiedle
  • Architektura

Jak zgłosić inwestycję:

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie wypełniając formularz on-line oraz wysłać materiał zdjęciowy na adres: nagrody@housemarket.pl do 30 listopada 2018 roku.

Następnie odbędzie się głosowanie na nominowane inwestycje, przygotowane na podstawie zgłoszeń Czytelników, które potrwa do 28 grudnia 2018 roku. Więcej w regulaminie konkursu.

Gala wręczenia nagród odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie towarzyszyć IV edycji 4 Design Days oraz konferencji Housemarket Forum Silesia 2019!