Property Design Awards 2019

Unikalne inwestycje, obiekty o wyjątkowej architekturze i przestrzenie pełne inspirującego designu – rusza IV edycja prestiżowego konkursu Property Design Awards 2019, którego organizatorem jest Grupa PTWP, wydawca portali PropertyDesign.pl i PropertyNews.pl. Plebiscyt wyłoni najlepsze projekty oraz przestrzenie komercyjne i publiczne w Polsce, które ocenią Jury i czytelnicy portali PropertyDesign.pl i PropertyNews.pl.

Konkurs jest organizowany w ramach 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, które odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2019 roku w MCK i Spodku w Katowicach oraz konferencji Property Forum Katowice 2019. Konkurs ma za zadanie nagrodzić najlepsze projekty komercyjne i publiczne w Polsce oddane do użytku do końca 2018 roku. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2018 roku.

POZNAJ LAUREATÓW PROPERTY DESIGN AWARDS 2018

Kogo nagradzamy:

Projekty komercyjne i publiczne ukończone do 31 grudnia 2018 roku.

Kategorie:

Bryła:

  • Centrum handlowe
  • Hotel
  • Biurowiec
  • Obiekty publiczne (niekomercyjne, np. kulturalne, sportowe, administracji publicznej, dworce, szkoły itp.)
  • Przestrzeń publiczna (np. place, parki, skwery, deptaki, bulwary, ogrody itp.)

Design – wnętrza:

  • Centrum handlowe
  • Hotel
  • Biuro
  • Przestrzeń handlowo-usługowa
  • Obiekty publiczne (niekomercyjne, np. kulturalne, sportowe, administracji publicznej, dworce, szkoły itp.)

Jak zgłosić inwestycję

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line oraz wysyłając materiał zdjęciowy na adres: nagrody@propertydesign.pl do 30 listopada 2018 roku.

Kolejny etap konkursu to głosowanie Czytelników na portalu PropertyDesign.pl, które potrwa do 6 stycznia 2019 roku.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Property Design Awards 2019 odbędzie się 24 stycznia 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie towarzyszyć IV edycji 4 Design Days.

W dniach 24-27 stycznia 2019 r. w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, odbędzie się IV edycja 4 DESIGN DAYS - największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Podczas 4 DESIGN DAYS odbędą się także: HouseMarket Forum 2019 oraz Property Forum Katowice 2019. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.