Silesia Bazaar Dizajn

Mamy już za sobą czasy „taniej mody” i prostych mebli oraz akcesoriów ze znanej „sieciówki”. Teraz chcemy czegoś bardziej niestandardowego. Chcemy także czuć, że kupując coś oddajemy głos poparcia na zdolnych, niezależnych dizajnerów.

Imprezą, która otwiera drzwi do świata polskiego dizajnu jest cykl targów pod nazwą SILESIA BAZAAR. Targi o tej nazwie odbywają się od 2014 roku i od tego czasu zorganizowano już 20 różnych edycji. W 2018  roku pod tym szyldem odbywały się targi SILESIA BAZAAR, SILESIA BAZAAR Kids i SILESIA BAZAAR Dizajn. Na miejsce targów zawsze wybieramy kultowe miejsca na mapie naszego regionu. Pierwsze dwie edycje odbyły się w kultowej Hali Spodek, potem przyszedł na nowoczesny budynek Międzynarodowego Centrum Kongresowego, a od 2018 roku organizujemy imprezy na nowo otwartym Stadionie Śląskim.

Targi SILESIA BAZAAR dają Ci możliwość zapoznania się z bogatym dorobkiem niezależnych polskich artystów. Za sprawą naszej imprezy Katowice stają się mekką polskiego i śląskiego dizajnu. Wykorzystaj to i odwiedź naszą imprezę podczas Dni Otwartych kongresu 4DD (26-27 stycznia, 2019 r.). Impreza jest zlokalizowana w salach balowych MCK, wejście od holu dolnego.

Więcej informacji dla wystawców na silesiabazaar.pl/pl/dizajn a dla odwiedzających na facebook.com/silesiabazaar