Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Tomasz Zydorek

Tomasz Zydorek

Leasing Director

CAVATINA Holding SA

Dyrektor ds. Komercjalizacji w Cavatina Holding od 2018 r. Karierę zawodową w branży nieruchomości komercyjnych rozpoczął w 2007 w firmie Colliers International reprezentując stronę najemcy. W 2015 roku dołączył do zespołu Skanska Property Poland i koordynował proces komercjalizacji inwestycji Silesia Business Park w Katowicach. W gronie klientów, z którymi współpracował znajdują się m.in. Sygnity, Deloitte, Ruch S.A., Provident, AVIVA, Samsung, Sopra Steria, Bertelsmann, Deutsche Bank, HSBC Bank, Credit Agricole, PKO BP, Nordea Bank, PWC, Epam, HSBC, Altium, Navo Orbico, Distribev Orbico, Regus, TUV Rheinland, Accenture, Sapiens.   

Bierze udział w sesjach:

  • Miastotwórczy mixed-use. Jakich projektów potrzebuje aglomeracja katowicka, gdy najcenniejszą walutą jest czas, a narzędziem w walce o mieszkańców jest jakość życia?

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Miastotwórczy mixed-use. Jakich projektów potrzebuje aglomeracja katowicka, gdy najcenniejszą walutą jest czas, a narzędziem w walce o mieszkańców jest jakość życia?

    Od miastotwórczych, wielofunkcyjnych projektów nie ma już odwrotu. Bo modernistyczny model idealnego miasta, w którym każda strefa odpowiadała za daną funkcję, nie spełnia już oczekiwań mieszkańców i odchodzi do lamusa. Dlatego deweloperzy w poszukiwaniu konkurencyjności łączą kompetencje z wielu sektorów rynku nieruchomości i szukają możliwości budowy miejskich destynacji z mieszkaniami, biurami, punktami handlowymi i usługowymi, restauracjami i ofertą kulturalną. Jakich projektów chcą Katowice i cała aglomeracja? Jakie inwestycje przyciągną nowych mieszkańców i inwestorów oraz wpłyną na jakość życia w tej części Polski?

POWRÓT