Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Robert Kostro

Robert Kostro

dyrektor

Muzeum Historii Polski

Historyk, publicysta, od 2006 roku – dyrektor Muzeum Historii Polski w Warszawie. Ukończył Wydział Historyczny Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował jako dyrektor Departamentu Spraw Zagranicznych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i dyrektor gabinetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Był współtwórcą i dyrektorem programowym Instytutu Adama Mickiewicza. Jest m.in. członkiem Rady Naukowej Zakładu Narodowego im. Ossolińskich i Kolegium Historyczno-Programowego Europejskiego Centrum Solidarności.
Liczne artykuły w pismach m. in. „Rzeczpospolita”, „Tygodnik Powszechny”, „Więź”. Współautor książek m.in. z Rafałem Matyją „Świat polityki, dyplomacji, idei – słownik podręczny” i z Tomaszem Mertą „Pamięć i odpowiedzialność”.

Bierze udział w sesjach:

  • Hot list – najciekawsze projekty komercyjne i publiczne ostatnich lat

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Hot list – najciekawsze projekty komercyjne i publiczne ostatnich lat

    Przegląd najbardziej spektakularnych inwestycji i projektów ostatnich lat. Prezentacje najciekawszych realizacji, wystąpienia twórców – inwestorów i architektów. Poznaj najnowsze trendy, dowiedz się, kto zaprojektował najnowsze obiekty i wnętrza oraz kto je wyposażył. Zdobądź inspiracje do własnych projektów!

POWRÓT