Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Radek Kozubski

Radek Kozubski

partner

Bike2box

Założyciel Bike 2 BOX – Bike thinking organization. Pomaga firmom realizować ich strategiczne cele poprzez zaangażowanie pracowników w budowanie wewnętrznego ecosystemu firmy i wykorzystanie roweru w codziennych dojazdach do pracy.
Dla inwestorów z branży nieruchomości wspierających zielone budownictwo projektuje elastyczne rozwiązania stacji rowerowych i parkingów. Organizator wielu akcji BikeDAY i pomysłodawca pierwszych w Europie roweromatów nazwanych – przesiadka.
Oo 2004 do końca 2013 współzałożyciel i wieloletni prezes zarządu St. Paul's Developments Polska. Ekspert w zintegrowanym zarządzaniu projektami inwestycyjnymi obejmującego fazę projektową, finansowanie aż po komercjalizację i zarządzenie nieruchomościami biurowymi.

Bierze udział w sesjach:

 • DESIGN-it-UP – Projekt na starcie – półfinał konkursu. Prezentacje twórców najlepszych rozwiązań i technologii

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  DESIGN-it-UP – Projekt na starcie – półfinał konkursu. Prezentacje twórców najlepszych rozwiązań i technologii

  Przed publicznością i Jury plebiscytu zaprezentują się twórcy (wybranych przez Jury z nadesłanych zgłoszeń) innowacyjnych rozwiązań i technologii, które pomagają architektom, designerom, a także firmom działającym w branży wyposażenia wnętrz (producentom i dystrybutorom) w tworzeniu nawet najbardziej odważnych koncepcji, usprawniają i optymalizują proces ich przygotowania i realizacji, zapewniają pracę w większym komforcie i mniejszym stresie.
  Finał DESIGN-it-UP – Projekt na starcie podczas Gali Property Design Awards 2019

  DESIGN-it-UP – Projekt na starcie – półfinał konkursu. Prezentacje twórców najlepszych rozwiązań i technologii

POWRÓT