Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Patrycja Suszek-Rączkowska

Patrycja Suszek-Rączkowska

architekt wnętrz

Pracownia Projektowa Poco Design

Ukończyłam studia na wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 2007 roku. Po studiach założyłam autorską pracownię projektową Poco Design. Jestem członkiem Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, finalistką konkursu The International Design & Architecture Awards 2018, mam na koncie publikacje w branżowych czasopismach oraz kilka wystąpień publicznych w roli eksperta. Realizuję projekty zarówno w Polsce jak i zagranicą (m.in. restauracja w Sztokholmie). Poza projektowaniem praktykuję ashtanga jogę, dzięki której odnajduję równowagę pomiędzy umysłem i ciałem, co pozwala mi tworzyć w zgodzie ze sobą. 

Prywatnie kocham podróże, gdzie znajduję inspiracje do projektów, oraz modę (doceniam przede wszystkim polskich projektantów).

Projektuję wnętrza butikowe, szyte na miarę, nie powielam, nie kopiuję, szukam odważnych rozwiązań. Dużą wagę przywiązuję do koloru. Odnajduję piękno zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych. Łączę techniczne elementy projektu z malarską wrażliwością na kolory i kształty otaczającego nas świata. Z uwagą słucham potrzeb klienta. 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT