Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Olimpia Patej

Olimpia Patej

dyrektor ds. inwestycji

LPP

Dr inż. Olimpia Patej, absolwentka Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej oraz uczelni zagranicznych, w tym Norweskiego Uniwersytetu Nauk i Technologii w Trondheim. Doświadczony menedżer z praktyką w sektorze inwestycji i zarządzania projektami. Od wielu lat współpracująca jako coach i wykładowca z Uczelnią Królewską w Sztokholmie. Od niedawna, także z Irkuckim Państwowym Uniwersytetem Technicznym.

Od 11 lat związana z firmą LPP, największym polskim producentem odzieży, właścicielem marek Reserved, House, Cropp, Mohito oraz Sinsay, gdzie jako Dyrektor ds. Inwestycji odpowiedzialna jest za budowę i rozwój sieci sklepów stacjonarnych LPP w ponad 20 krajach świata.

Kreatorka nowych koncepcji aranżacyjnych sklepów, które dziś obejmują ponad 1 mln m kw powierzchni. Odpowiedzialna za zarządzanie realizacją projektów inwestycyjnych LPP oraz za utrzymanie ponad 1700 salonów największego polskiego producenta odzieży. Autorka strategii ekspansji LPP na rynki Europy Środkowej, Zachodniej oraz Bliskiego Wschodu.

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT