Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Monika Bronikowska

Monika Bronikowska

projektant wnętrz, designer

Hola Design

Monika i Adam Bronikowscy. Właściciele pracowni HOLA Design. Partnerzy w biznesie i w życiu prywatnym. Wyróżniani i nagradzani w wielu konkursach polskich i międzynarodowych, między innymi Dobry Wzór (organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego), European Property Awards, A’Design Award and Competition, German Design Award, The International Design & Architecture Awards 2017 (organizowany przez czołowy brytyjski magazyn „design et al”), a także ostatnio – Red Dot Design Award 2018 za Pasterską Chatę w Kluszkowcach.

HOLA Design działa obecnie na rynku zarówno krajowym, jak i zagranicznym. Jest członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń oraz organizacji branżowych skupiających i propagujących najlepsze pracownie projektowe z rónych regionów świata, między innymi International Interior Design Association, The Society of British and International Design i The Design Society.

Bierze udział w sesjach:

 •  

  Dom idealny

  Projekty polskich architektów przykuwają uwagę światowych ekspertów. Oszczędny, ekologiczny, wygodny, ponadczasowy, piękny – jaka jest recepta na niezwykły dom? Czy w Polsce jest rynek na najbardziej śmiałe projekty?

  Dom idealny

 • Hot list – najciekawsze domy z Polski

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Hot list – najciekawsze domy z Polski

  Na plaży, stromym zboczu, w leśnej głuszy. Jak zaprojektować dom z marzeń w niezwykłej lokalizacji. Prezentacje najbardziej spektakularnych realizacji i projektów ostatnich lat. Wystąpienia topowych architektów.

  Hot list – najciekawsze domy z Polski

POWRÓT