Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Marcin Tomaszewski

Marcin Tomaszewski

architekt, właściciel

Reform Architekt Sp. z o.o.

Marcin Tomaszewski, architekt i właściciel pracowni REFORM Architekt, którą z powodzeniem prowadzi od 2010 roku. Nie wyobraża sobie zacząć projektu bez wcześniejszego zobaczenia miejsca, w którym dany budynek ma powstać. To wtedy inspiruje się tym, co jest wokół i dzięki temu bardzo często ma już pierwszy zarys koncepcji bryły. Projekty, które powstają w jego pracowni są dokładnie tymi, z którymi sam się utożsamia. Nigdy nie projektuje wbrew temu, co mu się podoba i co czuje.

Do dzisiaj REFORM Architekt zrealizował kilka tysięcy projektów w Polsce i za granicą - zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Pracownia architektoniczna jest laureatem wielu prestiżowych konkursów m.in. Iconic Award, German Design Award oraz European Property Awards Architecture. W tym ostatnim – trzy lata z rzędu, domy projektu Tomaszewskiego zyskały tytuł „najlepiej zaprojektowanego domu w Polsce”.

Każdy projekt autorstwa pracowni REFORM Architekt rozpoczyna się od nazwy: „RE: …” co oznacza „odpowiedź na potrzeby Klientów”, bo jego projekty są tym, czego potrzebują jego Klienci. www.reformarchitekt.pl

Bierze udział w sesjach:

 • Projektowanie spod znaku AR | prezentacje tylko w technologii AR i VR

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Projektowanie spod znaku AR | prezentacje tylko w technologii AR i VR

  AR, czyli rzeczywistość rozszerzona, jest użytecznym narzędziem w procesie analizy, projektowania i wizualizacji inwestycji. Rośnie też zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny – wiedzą o tym najważniejsze uczelnie na świecie.

 • Hot list – najciekawsze domy z Polski

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Hot list – najciekawsze domy z Polski

  Na plaży, stromym zboczu, w leśnej głuszy. Jak zaprojektować dom z marzeń w niezwykłej lokalizacji. Prezentacje najbardziej spektakularnych realizacji i projektów ostatnich lat. Wystąpienia topowych architektów.

POWRÓT