Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Grzegorz Ogierman

Grzegorz Ogierman

Business Unit Director - Advanced Glass Solutions

Saint-Gobain

W branży budowlanej od 1999 roku na stanowiskach związanych z Marketingiem, Handlem oraz rozwojem nowych produktów i marek. Aktywnie rozwija sprzedaż innowacyjnych produktów ze szkła w kraju oraz na rynkach eksportowych. Jest odpowiedzialny w Saint-Gobain za sprzedaż aktywnych rozwiązań szklanych takich jak szyby o zmiennej przezierności PRIVA-LITE, szyby grzewcze EGLAS czy szyby z pasywnym systemem zacienienia MICROSHADE. Produkty te zapewniają estetykę, komfort oraz efektywne wykorzystanie budynków.

Absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku Zarzadzanie i Marketing, Prawa na Uniwersytecie Śląskim i Studiów Podyplomowych z zakresu Zarządzania Siecią Dystrybucji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Bierze udział w sesjach:

 • Design – droga do innowacyjności i wyższych przychodów | sesja inauguracyjna

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Design – droga do innowacyjności i wyższych przychodów | sesja inauguracyjna

  Konkurencyjność oparta na cenie – to już nie dla Polski. Rozwinięta gospodarka to gospodarka innowacyjna. Krzesło, lampa, telewizor, buty czy aplikacja – jak wykorzystać design do budowania konkurencyjności przedsiębiorstw? Jak zwrócić uwagę klienta oraz odnaleźć szybką i tanią drogę do tworzenia nowatorskich produktów? Biznes + design = sukces. Bruksela kibicuje i wspiera ten związek.

 • Szkło, kamień, ceramika

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Szkło, kamień, ceramika

  Nowoczesne zastosowanie szkła, kamienia i ceramiki we wnętrzach komercyjnych i mieszkaniowych.

POWRÓT