Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Dominika Zielińska

Dominika Zielińska

Managing Partner

Workplace Solutions

Odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój całego zespołu workplace - w szczególności architektów i project managerów. Nadzoruje przebieg projektów biurowych dla największych międzynarodowych organizacji. Niezastąpiona we współpracy z deweloperami i agencjami nieruchomości w procesie space planningu i negocjacji.

Skrupulatność, umiejętności analityczne i przede wszystkim jej zaangażowanie i podejście do projektowania sprawiają, że koncepcje wychodzące spod jej ręki są zawsze skrojone na miarę do potrzeb klienta, tak by wspierać osiągnięcie celów biznesowych danej firmy. Jej doświadczenie w zarządzaniu procesem projektowym, daje gwarancję skutecznego dostarczenia projektu w wyznaczonym terminie i budżecie. Dociekliwość i stałe badanie najnowszych trendów w projektowaniu sprawia, że jest autorką zaskakujących, nowatorskich koncepcji. Wspólnie z zespołem workplace wprowadziła na polski rynek systemy wayfinding i space branding, a aktualnie stara się zwiększyć świadomość branży w tematach zrównoważonego projektowania. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, uczestniczyła w kursie Szkoły Liderów Biznesu prowadzonym przez ICAN Institute, jest absolwentką prestiżowej szkoły “post-MBA” - Akademii Psychologii Przywództwa.

Najważniejsze realizacje to:
• Biuro MediaCom – najlepsze biuro w Polsce w roku 2016
• Biuro Dom dla Allegro – najlepsze biuro w Polsce w roku 2017
• Biuro Nordea Seaport – nominowane do Prime Property Prize 2018 / Property Design Awards 2018 i 2019

Bierze udział w sesjach:

 • Hot list – najciekawsze projekty komercyjne i publiczne ostatnich lat

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Hot list – najciekawsze projekty komercyjne i publiczne ostatnich lat

  Przegląd najbardziej spektakularnych inwestycji i projektów ostatnich lat. Prezentacje najciekawszych realizacji, wystąpienia twórców – inwestorów i architektów. Poznaj najnowsze trendy, dowiedz się, kto zaprojektował najnowsze obiekty i wnętrza oraz kto je wyposażył. Zdobądź inspiracje do własnych projektów!

  Hot list – najciekawsze projekty komercyjne i publiczne ostatnich lat

POWRÓT