Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Anna Koszela

Anna Koszela

architekt wnętrz

Architektka wnętrz, projektantka produktu oraz absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W 2003 roku założyła autorską pracownię projektową, którą prowadzi od 15 lat. Projekty jej autorstwa prezentowane są na łamach polskich i zagranicznych magazynów o wnętrzach, w tym „Elle Decoration”, „Dom & Wnętrze”, „Weranda”, „Dobre Wnętrze” czy „Nuevo Estilo”.

Jej zdaniem rolą projektanta wnętrz jest wydobycie z przestrzeni naturalnego piękna, wyeksponowanie detali i zapewnienie optymalnej funkcjonalności. Próbuje nawet iść o krok dalej – wyraża się to w przewodnim haśle jej pracowni, które brzmi: „Harmonia przeciwieństw”. Dba o to, aby projekty wnętrz były przewrotne, niekiedy zaskakujące. Często zestawia ze sobą elementy kontrastowe, eklektyczne, które jednak spójnie ze sobą współistnieją.

Bierze udział w polskich i europejskich konkursach wnętrzarskich, a za jedną z moich najnowszych realizacji, „Apartament w chmurach”, zdobyła nagrodę w niezwykle prestiżowym konkursie międzynarodowym European Property Awards. Od lat współpracuje w roli eksperta z mediami wnętrzarskimi, zasiada w jury konkursów branżowych oraz występuje jako ekspertka podczas renomowanych imprez dedykowanych designowi, takich jak Łódź Design Festival czy Forum Dobrego Designu.

Więcej na: http://annakoszela.pl/

Bierze udział w sesjach:

 • Projekt salon | prezentacje i dyskusja

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Projekt salon | prezentacje i dyskusja

  Projektowanie z sensem. Jak kształtować ofertę, aby odzwierciedlała zmieniające się myślenie o przestrzeni do życia.

  Projekt salon | prezentacje i dyskusja

POWRÓT