Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Amadeusz Kowalski

Amadeusz Kowalski

wiceprezes zarządu

Tubądzin Management Group Sp. z o.o.

Menadżer z 18 letnim doświadczeniem w branży ceramicznej. Ukończył studia z zarządzania na Uniwersytecie Opolskim. Karierę zawodową rozpoczął w 2001 roku, jako przedstawiciel handlowy w firmie Cersanit. Po dwóch latach został dyrektorem regionu, a w 2005 roku objął stanowisko dyrektora handlowego. W 2007 roku rozpoczął pracę w Ceramice Opoczno, jako dyrektor handlowy i prezes zarządu.
Od roku 2012 związany zawodowo jest z Grupą Tubądzin. Najpierw jako dyrektor eksportu, a od 2014 jako dyrektor handlowy i wiceprezes zarządu całej Grupy Tubądzin. Obecnie firma należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat nieprzerwanie kształtuje rynek wyznaczając trendy wzornicze. Jest w Polsce pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych sięgających swoim rozmiarem 120x240 cm.

Bierze udział w sesjach:

 • DESIGN-it-UP – Projekt na starcie – półfinał konkursu. Prezentacje twórców najlepszych rozwiązań i technologii

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  DESIGN-it-UP – Projekt na starcie – półfinał konkursu. Prezentacje twórców najlepszych rozwiązań i technologii

  Przed publicznością i Jury plebiscytu zaprezentują się twórcy (wybranych przez Jury z nadesłanych zgłoszeń) innowacyjnych rozwiązań i technologii, które pomagają architektom, designerom, a także firmom działającym w branży wyposażenia wnętrz (producentom i dystrybutorom) w tworzeniu nawet najbardziej odważnych koncepcji, usprawniają i optymalizują proces ich przygotowania i realizacji, zapewniają pracę w większym komforcie i mniejszym stresie.
  Finał DESIGN-it-UP – Projekt na starcie podczas Gali Property Design Awards 2019

  DESIGN-it-UP – Projekt na starcie – półfinał konkursu. Prezentacje twórców najlepszych rozwiązań i technologii

POWRÓT