Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W Z Ż
Adam Radzimski

Adam Radzimski

Klub fitness ReShape, architekt, właściciel, BAAR

Adam Radzimski, młody śląski architekt. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

 

W latach 2006-2011 pracował w utytułowanych pracowniach w Polsce i za granicą ( Kwkpromes Roberta Koniecznego w Katowicach i Coltart Earley Architecture w Glasgow, Wielka Brytania ).

 

W 2012 roku założył autorską pracownię architektoniczną BAAR specjalizującą się w nowoczesnej architekturze. W 2016 roku został uznany najlepszym Młodym Twórcą architektury na Śląsku w konkursie Architektury Roku Województwa Śląskiego. Laureat nagród i konkursów architektonicznych. Autor projektów użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych i wnętrz.

 

Od 2014 roku współorganizator największych w Polsce warsztatów architektonicznych dla dzieci ARCHIKIDS, które zostały w 2016 roku uznane za najlepszą inicjatywę dla dzieci na Śląsku w kategorii „sztuki wizualne”, w finale plebiscytu portalu Czas Dzieci.

 

www.baar.pl

facebook: @biurobaar

instagram: ar_baar

 

Bierze udział w sesjach:

  • Hot list – najciekawsze projekty komercyjne i publiczne ostatnich lat

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Hot list – najciekawsze projekty komercyjne i publiczne ostatnich lat

    Przegląd najbardziej spektakularnych inwestycji i projektów ostatnich lat. Prezentacje najciekawszych realizacji, wystąpienia twórców – inwestorów i architektów. Poznaj najnowsze trendy, dowiedz się, kto zaprojektował najnowsze obiekty i wnętrza oraz kto je wyposażył. Zdobądź inspiracje do własnych projektów!

POWRÓT