Prelegenci

Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

architekt

todos. architekci

todos.architekci to zespół projektowy, którego współpraca zawiązała się na bazie wspólnych sukcesów w konkursach architektonicznych w całej Polsce. Współpracę tę uzupełnia doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych biurach projektowych w Europie m.in. w Londynie, Paryżu, Porto.

Wspólnie zdobyte umiejętności owocują indywidualnym podejściem do każdego powierzonego zadania. Wzajemne dopełnienie w zakresie wiedzy oraz umiejętności pozwala nam tworzyć solidną markę. Pracownia głównie skupia się na projektowaniu domów jednorodzinnych segmentu premium, kameralnych osiedlach mieszkaniowych oraz renowacji zabytków, jak również zagospodarowania przestrzeni publicznej.

todos.architekci są laureatami nagród wyróżnień w konkursach, m.in. I miejsce w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budowy czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz wiaty garażowej w Kaliszu, I miejsce w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej zagospodarowania terenów wokół Jeziora Durowskiego w Wągrowcu, I miejsce w konkursie na zaprojektowanie małej architektury wraz z nową nawierzchnią Starego Rynku w Opolu z okazji 800-lecia lokacji miasta, II  miejsce w konkursie opracowanie założenia urbanistycznego osiedla Zielone Wzgórza w Pile.

Bierze udział w sesjach:

#4DIVERSITY. DZIELNICE POTRZEBUJĄ ZMIAN

Dzielnice w trakcie metamorfozy

POWRÓT