Aktywności Dni otwartych

Dni otwarte to także inspirujące dyskusje, ciekawe wykłady, spotkania autorskie

Szczegóły

Targi Jedyne w Swoim Rodzaju

Święto rękodzieła, niespotykanego designu i utalentowanych twórców. Celem wydarzenia jest popularyzacja utalentowanych twórców, artystów z głowami pełnymi niespotykanych pomysłów oraz kreatywnych rękodzielników, którzy swoją pasję i talent przekuli w sposób na życie. Czemu warto tam być? Spotkania z twórcami to doskonała okazja do poznania wyjątkowych, inspirujących historii i zachwytu nad niepowtarzalnymi owocami ich pracy. Na targach rzeczy wyjątkowych na każdym kroku znajdziemy zachwycające wyroby ceramiczne, biżuteryjne, spożywcze, modowe, kosmetyczne czy nawet ręcznie wykonane przedmioty codziennego użytku. Dla każdego coś dobrego, a wszystko to najwyższej jakości i po prostu – jedyne w swoim rodzaju!

C-Art Days

Prawdziwe święto sztuki i przestrzeń, w której spotykają się zarówno artyści-plastycy z całej Polski, ale także – a może przede wszystkim – sami odbiorcy sztuki. To możliwość nie tylko wyrażenia siebie, ale także niekończących się dyskusji o procesie twórczym i inspirujących pracach. Ideą C-Art Days jest więc nie tylko stworzenie platformy dla mniej znanych artystów, którzy dopiero zaczynają swoją drogę, ale także wykreowanie miejsca do swobodnej dyskusji na temat roli sztuki w życiu każdego z nas. To możliwość – zarówno dla twórców, jak i dla odbiorców – na spojrzenie na świat z nieco innej perspektywy.

DobrzeMieszkaj.pl doradza. Redakcja portalu zaprasza na konsultacje z architektami oraz projektantami wnętrz

Marzy Ci się dom lub domek wakacyjny? Masz już projekt? A może nie wiesz, na jaki się zdecydować? Przygotuj pytania i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi architekci podpowiedzą Ci, jak spełnić marzenie o własnym domu i na jakie rozwiązania postawić. Urządzasz mieszkanie? A może po prostu potrzebujesz zmiany i nie wiesz, od czego zacząć? Przygotuj pytania, zabierz ze sobą rzut mieszkania lub domu i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi projektanci podpowiedzą, jak je urządzić, jak dobrać meble i kolory, jak powiększyć małą kuchnię czy odmienić niefunkcjonalną łazienkę.

4DD – 4KIDS

Jak co roku 4 Design Days zaoferuje szereg atrakcji dla najmłodszych. Warsztaty, konkursy i atrakcje umilą dzieciom weekend, a może rozbudzą architektoniczne pasje...

Zielona strefa 4 Design Days i punkt wymiany roślin: Kwiatek za Kwiatek

Podczas Dni otwartych 4 Design Days działać będzie punkt wymiany roślin: Kwiatek za Kwiatek. Uczestnicy będą mogą przynosić kwiaty doniczkowe i wymieniać je na inne. Mogą też oddać do adopcji roślinę, którą nie są już w stanie się dłużej opiekować, żeby znalazła dom u innego odwiedzającego 4 Design Days. Ten pomysł to także możliwość odejścia od konsumpcyjnego modelu życia. Po co kupować roślinę, kiedy można się nią wymienić?

Spotkaj swoich idoli na 4 Design Days!

Warsztaty i wykłady z udziałem celebrytów i youtuberów. To wszystko na trzech scenach oraz specjalnej przestrzeni warsztatowej

Wystawa produktów Dobry Design 2023

Swoje produkty przedstawią półfinaliści i finaliści konkursu Dobry Design 2023. Zaprezentujemy nowe ikony polskiego designu, twórców, którzy w DNA swoich biznesów wpisali wysoką jakość, długowieczność produktów i troskę o zrównoważony rozwój.

Miasto – czy idziemy w dobrą stronę?

Wystawa, podczas której zaprezentujemy zwycięska pracę oraz prace wyróżnione podczas konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcie architektury lub przestrzeni miejskiej.