Prelegenci

Oskar Lewandowski

Oskar Lewandowski

Project Architect

DARK Arkitekter Polska

Oskar jest architektem z wykształceniem uzyskanym na uczelniach w Gdańsku, Hamburgu oraz Londynie. Tworzy oraz prowadzi projekty o multidyscyplinarnym charakterze. Pracował w międzynarodowych zespołach i najbardziej utytułowanych pracowniach, realizując projekty w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Portugalii. Spędził również czas w Argentynie przy projektach badawczych dotyczących osiedli miejskich.

Z DARK Arkitekter jest związany od początku istnienia polskiego oddziału, gdzie propaguje norweskie podejście do projektowania oparte na zrównoważonym rozwoju oraz wykorzystaniu drewna. Oskar ma praktyczne doświadczenie we wszystkich etapach realizacji i zarządzania projektami, a jego głównym obszarem specjalizacji są wielkoskalowe projekty mixed-use, miejsca pracy, projekty mieszkaniowe i projekty rewitalizacji. Jego realizacje są akredytowane certyfikatami BREEAM oraz WELL.

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, jest członkiem Pomorskiej Izby Architektów oraz brytyjskiej Architects Registration Board.

Bierze udział w sesjach:

#4DEVELOPMENT. PO TAKIE SUROWCE SIĘGAJMY

By budynek nie był odpadem

POWRÓT