Prelegenci

Marcin Mikos

Marcin Mikos

architekt, właściciel

INDO Architekci

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, otrzymał również międzynarodowy dyplom Royal Institute of British Architects (RIBA). Założyciel i główny projektant w autorskiej pracowni INDO Architekci.

Współautor projektów architektonicznych o zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu. Specjalizuje się głównie w projektach budynków użyteczności publicznej takich jak budynki biurowe i hotele.

W ramach autorskiej pracowni INDO Architekci autor wielu projektów konkursowych. Zdobywca nagród między innymi za takie projekty jak Muzeum Sztuki współczesnej w Krakowie MOCAK, Zespół zabudowy mieszkaniowo-usługowej TAZ w Zawierciu, Kunstmuseum Ahrenshoop, Przedszkole w Płocku, Urząd Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim.

W swojej twórczości dużą wagę przywiązuje do tożsamości i kontekstu miejsca. Przykładem tego są między innymi takie projekty jak Hotel Warszauer w Krakowie czy zrealizowana w Kościelisku k. Zakopanego Enklawa Polany.

Realizowane przez pracownie INDO Architekci projekty charakteryzuje wysokiej jakości detal oraz poszukiwanie rozwiązań wpisujących się w idee zrównoważonego rozwoju.

Od 2011 roku jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Bierze udział w sesjach:

#SCENA ENERGOOSZCZĘDNOŚCI

Odpowiedzialność wobec planety oraz ludzi

POWRÓT