Prelegenci

Maciej Bidermann

Maciej Bidermann

główny projektant, współzałożyciel, Bidermann+Wide, Stowarzyszenie Architektów Wnętrz

Doświadczony architekt wnętrz i product designer z ponad 12-letnią praktyką. Założone przez niego w 2009 r. studio Bidermann Design specjalizowało się w projektowaniu prywatnych wnętrz, jednak obecnie głównym obszarem działania są przestrzenie biurowe i publiczne.

Wspólnie z uznanym projektantem marek Szymonem Skrzypczakiem założył studio Bidermann+Wide, które z powodzeniem rozwijają na rynku lokalnym oraz poza granicami Polski. Ukończył kurs Zarządzania Zespołem w Procesie Projektowym zorganizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Uczestnik wystawy „Faces of Polish Design” w Galerii Narodowej w Pradze. Członek Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych oraz Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Autor wielu wnętrz komercyjnych, jak i prywatnych.

Maciej jest przekonany, że przestrzeń, w jakiej przebywamy, ma bezpośredni wpływ na ludzką psychikę. W swojej pracy skupia się na pogłębionej analizie problemów projektowych, generowaniu idei oraz wskazywaniu kierunków dla projektów. Obecnie w studiu pełni rolę lidera i głównego projektanta nadzorującego niezależne zespoły projektowe. Maciej wierzy w moc zmiany.

Bierze udział w sesjach:

#4DIVERSITY. BIURA, KTÓRE INTEGRUJĄ

Biura – nowe horyzonty

POWRÓT