Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Wojciech Kotecki

Wojciech Kotecki

architekt

BBGK Architekci Sp. z o.o.

Architekt i urbanista, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Współwłaściciel i wspólnik BBGK Architekci. Sędzia Konkursowy OW SARP. Współautor projektów masterplanów, zespołów mieszkalnych, budynków wysokościowych i użyteczności publicznej. Najważniejsze realizacje: Budynek wielorodzinny Sprzeczna 4 z nagrodami -  najlepsza realizacja architektoniczna w konkursie Polski Cement w Architekturze 2017, Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy za najlepszy obiekt mieszkalny - Budynek Wielorodzinny.Budynek Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach z nagrodami Bryła Roku 2015, Nagroda SARP 2015 za najlepszy obiekt architektoniczny oraz Grand Prix Nagrody Architektonicznej Polityki 2015. Osiedle Górczewska Park i wieżowiec Generation Park w Warszawie. Współautor zespołu mieszkaniowego 19 Dzielnica w Warszawie wielokrotnie nagradzanego m. in. Nagroda główna w konkursie „Życie w Architekturze” w kategorii „Najlepszy Budynek Wielorodzinny w Polsce 2000-2012” (Architektura Murator) Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii „Najlepszy Zespół Mieszkalny w latach 2001-2014”

Bierze udział w sesjach:

 • Przestrzeń publiczna. 10 pytań o kształt miast przyszłości...

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Przestrzeń publiczna. 10 pytań o kształt miast przyszłości...

  Zrównoważony charakter, społeczne równouprawnienie, mobilność i… Jak powinny zmieniać się miasta, czego oczekują ich mieszkańcy.

 • Architektura. Nieruchomości komercyjne i przestrzeń publiczna

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Architektura. Nieruchomości komercyjne i przestrzeń publiczna

  Hot list - przegląd najbardziej designerskich inwestycji i projektów zrealizowanych w Polsce i na świecie - prezentacje.

POWRÓT