Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Wioletta Fabrycka

Wioletta Fabrycka

Client Relations Manager

RD bud Sp. z o.o.

Z wykształcenia filolog romański, z wyboru, przez większość życia zawodowego, commercial and marketing manager, project manager, development director w firmach związanych z szeroko rozumianą branżą budowlaną (biuro projektowe, inwestor, inwestor zastępczy, facility management, wyposażenie wnętrz i generalny wykonawca).

Praca w firmach o tak różnorodnym zakresie działalności pozwoliła Jej na poznanie w praktyce całego procesu inwestycyjnego, również od strony marketingu, PR i CSR, zainteresowanie którymi zaowocowało dyplomem ukończenia studiów z zakresu zarządzania na warszawskiej SGH we współpracy z paryską uczelnią HEC.

Regularnie uczestniczy w branżowych konferencjach jako panelista, uważnie obserwuje dobre praktyki firm z sektora budowlanego i aktualne trendy rynkowe. Zdobytą wiedzą teoretyczną i swym doświadczeniem od kilku lat dzieli się regularnie ze studentami stacjonarnymi i podyplomowymi na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz okazjonalnie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Obecnie pracuje jako Client Relations Manager w firmie RD bud z Grupy Rabot Dutilleul z Lille, Francja (Generalny Wykonawca specjalizujący się w budowie oraz renowacji i rozbudowie centrów handlowych, hoteli, biur, obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, salonów samochodowych i stacji serwisowych).

 

Bierze udział w sesjach:

  • Zrównoważone modele biznesowe w aranżacji wnętrz

    PRELEGENCI
     
POWRÓT