Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Robert Strzeński

Robert Strzeński

partner

Horizone Studio

Partner w Horizone Studio, Członek Małopolskiej Izby Architektów oraz Royal Institute of Architects of Ireland (RIAI) w Irlandii.

W latach 1998-1999 pracował w biurze architektonicznym Bellmann & Böhm Architekten w Berlinie a następnie od 1999 do 2003 jako jeden z architektów prowadzących w warszawskim oddziale amerykańskiej firmy architektoniczno-inżynieryjnej Epstein gdzie brał udział w licznych projektach budynków komercyjnych i biurowych m.in. siedziby firmy Motorola w Krakowie oraz kompleksu budynków Złote Tarasy w Warszawie.

Od 2003 do 2006 był związany z dublińską pracownią architektoniczną Anthony Reddy Associates. W latach 2006-2009 był architektem prowadzącym, a następnie partnerem w Traynor O'Toole Architects w Dublinie - jednym z największych biur architektonicznych w Irlandii. Był odpowiedzialny za koordynację i prowadzenie dużej skali projektów dla klientów z sektora publicznego i prywatnego, wśród nich m.in. projektu mieszkaniowo-usługowego rewitalizacji obszaru Dominick Street oraz kompleksu biurowego przy Sheriff Street Upper w Dublinie.

W 2009 r. wraz ze wspólnikami założył biuro architektoniczne Horizone Studio w Krakowie. Prowadził m.in. projekt biurowca Ericpol Software Pool, który otrzymał m.in. Nagrodę Roku SARP za najlepszy budynek biurowy zrealizowany w Polsce w 2015 r. 

Bierze udział w sesjach:

  • Zatrzymać czas, czyli o trudnej sztuce rewitalizacji

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Zatrzymać czas, czyli o trudnej sztuce rewitalizacji

    Rewitalizacja to trudny i kosztowny biznes, który opłaci się tylko w dłuższej perspektywie. Tu pierwsze skrzypce grają diagnoza społeczna i poprawa życia mieszkańców, a nie wynik finansowy

POWRÓT