Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Renata Kinde-Czyż

Renata Kinde-Czyż

prezes zarządu

Metro Properties

Prezes Zarządu/Dyrektor Generalny Renata Kinde-Czyż jest absolwentką uniwersytetów w Gdańsku oraz Oslo, od 18 lat związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Posiada tytuł Master of Business Administration i jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Pracę w koncernie METRO rozpoczęła w 1997 roku na stanowisku Dyrektora Regionalnego, następnie objęła stanowisko Dyrektora do spraw Zarządzania Centrami Handlowymi.
W 2005 roku została powołana na stanowisko Członka Zarządu. Od marca 2012 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu METRO Properties.
Jako Członek Zarządu, a zarazem jedna z założycielek Polskiej Rady Centrów Handlowych, ma znaczący udział w kształtowaniu polskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Aktywnie promuje nowoczesne, międzynarodowe standardy zarządzania – zarówno w zakresie zrównoważonego rozwoju, jak i standaryzacji procesów zarządzania Centrami Handlowymi.
Prywatnie pasjonuje się narciarstwem, pływaniem oraz literaturą fantastyczno-naukową. Jest mężatką, ma dwójkę dzieci.

Bierze udział w sesjach:

  • Centra handlowe. Przepis na handel w nowym wydaniu

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Centra handlowe. Przepis na handel w nowym wydaniu

    Polskie miasta mają dziś swoje problemy i wyzwania związane z rozwojem rynku handlowego - nowe centra handlowe będą powstawać, a jednocześnie jest coraz większa potrzeba ożywienia ulic handlowych. Czy centra handlowe i ulice handlowe są dla siebie konkurencją? Co należy zmienić, by pogodzić interesy deweloperów centrów handlowych i samorządu? Wizja handlu oczami biznesu i samorządu.

POWRÓT