Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Piotr Kalinowski

Piotr Kalinowski

CEO, Design Director

MIXD

CEO i dyrektor kreatywny studia MIXD, które założył w 2018 roku wraz z Katarzyną Majer-Holą. Architekt wnętrz, który od wielu lat projektuje wnętrza dla takich marek hotelowych jak Novotel, Mercure, Hilton, MGallery, Hyatt Place, Tribe, Mövenpick, Fairmont, Royal Tulip, Qubus Hotel czy ibis Styles, ale także butikowych hoteli i restauracji. Zgodnie z praktykowaną w MIXD filozofią „nowej gościnności” nawet biura takich firm jak Echo Investment, PepsiCo, Accenture, Accor czy HPE to przestrzenie, w których ludzie czują się dobrze, a komfort pracy jest wysoki.

Wraz ze swoim zespołem zdobył ponad 20 nagród i wyróżnień: m.in. dwa tytuły The International Property Award 2023/2024, LIV Hospitality Design Award 2021 i 2023, był także finalistą konkursów Hospitality Design Award 2020 i Dezeen Awards 2022, Mies Van der Rohe Architectural Award 2022 oraz Commercial Interior Design 2023 MENA. Prelegent wielu branżowych konferencji i wydarzeń.

Bierze udział w sesjach:

  • Design hoteli musi rozwijać się w duchu innowacji

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Design hoteli musi rozwijać się w duchu innowacji

    Hotelowe wnętrze to scena, na której odbywają się interakcje między ludźmi. Jak zmieniać zwykłe budynki w niesamowite, designerskie hotele z niepowtarzalną atmosferą – miejsca, do których chce się wracać? Jak projektować hotele dla pokolenia nowoczesnych technologii?

POWRÓT