Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Piotr Jasiński

Piotr Jasiński

dyrektor, dział projektowania

CAVATINA Holding SA

Arch. Piotr Jasiński, urodzony w 1975r. w Katowicach,  absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Kieruje działem projektowania inwestycji w firmie Cavatina and Partners posiadającej oddziały w Krakowie, Bielsku-Białej, Londynie (UK), Bangalore (IND). Autor m.in.: budynków biurowych w Krakowie ( Equal Business  Park, Tischnera Office), we Wrocławiu (Diamentum Office, Carbon Tower) i w Gdańsku , a także obiektów mieszkalnych w Katowicach.  

W latach 2015-2016 współpracował z biurem Murapol Architects Drive Sp. z o.o. W ramach tejże współpracy  zaprojektował inwestycje mieszkaniowe w Piastowie k. Warszawy, w Gdańsku oraz w Łodzi.

W latach 1998 - 2013 współpracował z biurem projektowym Stabil Sp. z o.o. z Katowic. W tym czasie uczestniczył  m.in. przy projektach: budynków Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (Wydział Prawa i Administracji,  Wydział Teologiczny), Galerii  Handlowo-Rozrywkowych Silesia City Center w Katowicach i Zielone Arkady w Bydgoszczy,  oraz zespołu budynków mieszkalnych Dębowe Tarasy w Katowicach.

Bierze udział w sesjach:

  •  

    Hot list

    Przegląd najbardziej designerskich inwestycji i projektów zrealizowanych w Polsce i na świecie – prezentacje. Przedstawimy najciekawsze realizacje oraz projekty ostatnich lat w Polsce i na świecie w poszczególnych sektorach – biurowym, handlowym, hotelowym i publicznym. Poznaj najnowsze trendy, dowiedz się, kto zaprojektował najbardziej spektakularne obiekty i wnętrza oraz kto je wyposażył. Zdobądź inspiracje do własnych projektów

POWRÓT