Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

dziennikarka, prezenterka telewizyjna, przedsiębiorca, ekspertka z zakresu autoprezentacji

OMENAA MENSAH jedna z najbardziej charyzmatycznych prezenterek i dziennikarek telewizyjnych. Współpracujuje ze stacjami TVN, TVN24 i TTV, a także  DOMO+, gdzie współtworzyła program „Domy gwiazd”, a aktualnie przygotowuje nowy program o najbardziej luksusowych domach w Polsce. To także bizneswoman, doktorantka SGH, ekspertka z zakresu autoprezentacji oraz założycielka i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w której realizuje projekty związane z tolerancją i edukacją. Najważniejszą inicjatywą fundacji jest budowa szkoły w Temie (Ghana) dla dzieci ulicy, których największym marzeniem jest zdobycie wykształcenia, aby osiągnąć niezależność i móc godnie wejść w dorosłe życie. Fundusze na budowę szkoły Omenaa zbiera organizując różnorodne akcje charytatywne, do których zaprasza gwiazdy zarówno blogosfery, jak i te znane z mediów tradycyjnych, inteligentnie wykorzystując synergię tych dwóch światów. Aktualnie w ramach fundacji przygotowuje się do wyprodukowania i wystawienia charytatywnego spektaklu poruszającego tematykę tolerancji, a zatytułowanego „Czarno to widzę”. Autorem sztuki jest Marcin Szczygielski, który stworzył ją na zamówienie Omenaa Foundation. Spektakl wyreżyseruje Olaf Lubaszenko.

Bierze udział w sesjach:

 • Design hoteli musi rozwijać się w duchu innowacji

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Design hoteli musi rozwijać się w duchu innowacji

  Hotelowe wnętrze to scena, na której odbywają się interakcje między ludźmi. Jak zmieniać zwykłe budynki w niesamowite, designerskie hotele z niepowtarzalną atmosferą – miejsca, do których chce się wracać? Jak projektować hotele dla pokolenia nowoczesnych technologii?

 • Autonomia i niezależność twórcy, a może ścisła „symbioza” z producentem - co daje lepsze efekty?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Autonomia i niezależność twórcy, a może ścisła „symbioza” z producentem - co daje lepsze efekty?

  Projektant jest niezbędnym ogniwem w procesie produkcji mebli, oświetlenia czy innych elementów aranżacji wnętrz. Jednak jaka forma współpracy projektanta z producentem jest najbardziej efektywna dla obu stron, a przede wszystkim – czy dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie projektanta w firmie na stałe?

POWRÓT