Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Mirosław Koszany

Mirosław Koszany

prezes zarządu

Biuro Inwestycji Kapitałowych SA

Mirosław Koszany posiada wykształcenie wyższe. W 1988 roku ukończył Politechnikę Śląską w Gliwicach, Wydział Mechaniczno-Energetyczny (kierunek: mechanika, specjalność: maszyny i urządzenia energetyczne). W 1999 roku ukończył studia podyplomowe – Szkoła Biznesu, zorganizowane przez Politechnikę Krakowską wspólnie z Central Connecticut State University New Britain. W 2009 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu szacowania nieruchomości, zorganizowane przez Politechnikę Krakowską wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. W październiku 2013 roku uzyskał uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości - tytuł rzeczoznawcy majątkowego nr 5723. Do 2000 roku jako Prezes Zarządu zarządzał m.in. biurem maklerskim i firmą transportową. W 2000 roku objął stanowisko Prezesa Zarządu Biura Inwestycji Kapitałowych S.A. i funkcję tę pełni do dzisiaj. Spółka w tym okresie zrealizowała kilka inwestycji magazynowo – logistycznych i handlowych, część z nich z sukcesem została sprzedana do funduszy inwestycyjnych. W październiku 2016 roku spółka przeprowadziła udaną ofertę publiczną akcji pozyskując ponad 20 mln zł na nowe inwestycje. Od dnia 23 listopada Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od kwietnia 2014 roku prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie wycen i doradztwa na rynku nieruchomości. W tym czasie wykonał wyceny kilku obiektów komercyjnych, również we współpracy z innymi Rzeczoznawcami. Od czerwca 2015 roku wpisany na listę rzeczoznawców majątkowych Związku Banków Polskich ( certyfikat nr 207 ). 

Bierze udział w sesjach:

  • Magazyny. Dobra koniunktura - jak długo będzie trwać?

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Magazyny. Dobra koniunktura - jak długo będzie trwać?

    Rosnąca dynamika wzrostu gospodarczego, zwiększający się wolumen sprzedaży detalicznej, konkurencyjny rynek pracy, a także rozwój infrastruktury drogowej i szeroka dostępność gruntów pod nowe inwestycje deweloperskie - to klucz do sukcesu sektora magazynowego. Czy Górny Śląsk ma te atuty? Czego trzeba, by rynek magazynów dalej rósł? Jak przekonać najemców do lokalizacji biznesu w tej części kraju? Czy specjalna strefa ekonomiczna na terenie całej Polski to szansa czy wyzwanie dla Śląska? Jak będzie rozwijać się branża logistyczna w regionie w dobie e-commerce? Jakie jest znaczenie lokalizacji dla dalszego wzrostu branży?

POWRÓT