Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Miłosz Kowalski

Miłosz Kowalski

wydział architektury

Politechnika Krakowska

Urodzony w Krakowie, w 2001 r. ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

Od 2002 zatrudniony na stanowisku asystenta naukowo-dydaktycznego oraz wykładowcy w Katedrze Kompozycji Urbanistycznej, od 2008 roku prowadzi zajęcia z projektowania wnętrz na kursach w CREATOR w Warszawie oraz w Krakowie.

Poza pracą dydaktyczną,  uczestniczy w organizowanych przez Wydział Architektury konferencjach naukowych, w ramach działalności dydaktycznej Katedry Kompozycji Urbanistycznej prowadzi zajęcia na I i II stopniu studiów.

Zajmuje się teorią projektowania oświetlenia sztucznego oraz projektowaniem oświetlenia sztucznego, zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego, w szczególności w oparciu o włoskie doświadczenia w zakresie teorii projektowania oświetlenia takich marek jak Viabizzuno czy Targetti, rozwijając własną wizję projektową, Projektowanie architektoniczne to w szczególności zabudowa mieszkaniowa wielo- i jednorodzinna oraz urbanistyka a także projektowanie wnętrz.

Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń, jest wpisany na listę izby samorządu zawodowego architektów oraz SARP o. Kraków.

Bierze udział w sesjach:

  • Oświetlenie. Jasna sprawa

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Oświetlenie. Jasna sprawa

    Infrastruktura oświetleniowa jest obecna wszędzie tam, gdzie ludzie mieszkają, pracują, bawią się i wypoczywają. Systemy oświetleniowe oraz aplikacje do zarządzania nimi to technologia już sprawdzona w wielu projektach. Co oznacza nowoczesne oświetlenie, na co postawić?

POWRÓT