Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Michał Sikora

Michał Sikora

konsultant ds. terenów inwestycyjnych, opinii technicznych i Specjalnych Stref Ekonomicznych

Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Michał Sikora jest Konsultantem ds. terenów inwestycyjnych, opinii technicznych i Specjalnych Stref Ekonomicznych w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield. Odpowiedzialny jest za obsługę inwestycji bezpośrednich w proponowanych lokalizacjach w Polsce oraz doradztwo w zakresie Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz transakcje gruntowe.

Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, wydział Zarządzanie i Marketing.

Michał posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, z czego dziesięć lat pracował w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. Poprzednio zatrudniony był w firmie VGP Polska, w której zajmował się inwestycjami w parki magazynowe oraz prowadził własną firmę doradczą.

Bierze udział w sesjach:

  • Magazyny. Dobra koniunktura - jak długo będzie trwać?

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Magazyny. Dobra koniunktura - jak długo będzie trwać?

    Rosnąca dynamika wzrostu gospodarczego, zwiększający się wolumen sprzedaży detalicznej, konkurencyjny rynek pracy, a także rozwój infrastruktury drogowej i szeroka dostępność gruntów pod nowe inwestycje deweloperskie - to klucz do sukcesu sektora magazynowego. Czy Górny Śląsk ma te atuty? Czego trzeba, by rynek magazynów dalej rósł? Jak przekonać najemców do lokalizacji biznesu w tej części kraju? Czy specjalna strefa ekonomiczna na terenie całej Polski to szansa czy wyzwanie dla Śląska? Jak będzie rozwijać się branża logistyczna w regionie w dobie e-commerce? Jakie jest znaczenie lokalizacji dla dalszego wzrostu branży?

POWRÓT