Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Marta Niemywska-Grynasz

Marta Niemywska-Grynasz

współzałożycielka, projektantka

Grynasz Studio

Grynasz Studio założone w 2010 roku przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza jest multidyscyplinarnym zespołem projektantów, specjalizującym się w projektowaniu mebli, produktu oraz wspieraniu firm w tworzeniu strategii wzorniczych. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w projektowych konkursach. Eksperymentujący z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięga do polskiego rzemiosła i tradycji. Ważny jest dla nich aspekt ochrony środowiska i zrównoważonego dizajnu. Projekty Grynasz Studio można było zobaczyć na wielu polskich i światowych wystawach m.in. na Milan Design Week, Maison Object, London Design Fair, Warsaw Home czy Tokyo Design Week. Od 2016 roku Marta i Dawid prowadzą również autorską markę Zaczyn, której projekty są m.in. w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie.

Grynasz Studio ma na swoim koncie realizacje dla wielu firm i organizacji m.in. Bizzarto,  Cosentino, MUJI, NAP, OKA Büromöbel, Devo, VOX, Kaspa, Fundacja Bochińskich, Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Bierze udział w sesjach:

  • Autonomia i niezależność twórcy, a może ścisła „symbioza” z producentem - co daje lepsze efekty?

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Autonomia i niezależność twórcy, a może ścisła „symbioza” z producentem - co daje lepsze efekty?

    Projektant jest niezbędnym ogniwem w procesie produkcji mebli, oświetlenia czy innych elementów aranżacji wnętrz. Jednak jaka forma współpracy projektanta z producentem jest najbardziej efektywna dla obu stron, a przede wszystkim – czy dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie projektanta w firmie na stałe?

POWRÓT