Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Marek Stasieńko

Marek Stasieńko

Regional Leasing Director

Skanska Property Poland

Marek Stasieńko z zespołem Skanska Property Poland jest związany od 2011 r. W 2016 roku objął stanowisko regionalnego dyrektora ds. wynajmu. Od 2018 roku oprócz Wrocławia, Katowic i Krakowa jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Poznaniu. 

Marek jest odpowiedzialny za koordynację komercjalizacji projektów biurowych Skanska w regionie południowym, takich jak Silesia Business Park w Katowicach, High5ive w Krakowie, Green2Day, Nowy Targ we Wrocławiu i Nowy Rynek w Poznaniu. Odpowiada za pozyskiwanie najemców oraz za współpracę z agencjami nieruchomości.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Wcześniej Marek Stasieńko pracował w międzynarodowych firmach doradczych (m.in. Knight Frank), gdzie zajmował się reprezentacją najemców i wynajmujących, negocjowaniem umów najmu, a także w ramach Asset Management - usługami doradczymi dla największych europejskich funduszy inwestycyjnych, tj. SEB Investment i DEKA Immobilien. Wśród jego sukcesów zawodowych znajdują się liczne umowy z międzynarodowymi firmami o stabilnej pozycji na rynku sektora biznesowego jak HP, PwC, Capgemini, ABB i wiele innych. 

Bierze udział w sesjach:

  • Biura. Rywalizacja o najemców zaostrza się

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Biura. Rywalizacja o najemców zaostrza się

    Katowice przebojem wdarły się do grona głównych graczy rywalizujących o inwestorów z sektora SSC/BPO. Pod względem ilości nowoczesnej powierzchni biurowej wyprzedziły Poznań, stając się czwartym rynkiem regionalnym w Polsce. Jednak rywalizacja o najemców zaostrza się. Czy katowickie biurowce, coraz ciekawszymi projektami i udogodnieniami, będą skutecznie przyciągać najemców? Czy wsparcie lokalnych władz i komfort inwestycyjny to wciąż największy atut inwestowania w tej lokalizacji?

POWRÓT