Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Marcin Michalec

Marcin Michalec

dyrektor sprzedaży i marketingu

OKAM Capital

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Z rynkiem nieruchomości związany od ponad 15 lat. Karierę zawodową rozpoczął w firmie Knight Frank. Następnie jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmach deweloperskich: Restaura i ICON Real Estate zaangażowany bezpośrednio w obsługę sprzedaży ponad 1000 mieszkań/apartamentów w kilku polskich miastach. Od kwietnia 2017 roku w firmie OKAM na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu.

 

Bierze udział w sesjach:

 • Przyszłość pod znakiem wielkich projektów - sektor mieszkaniowy na Śląsku korzysta na koniunkturze. Jak inwestować, by odnieść sukces

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Przyszłość pod znakiem wielkich projektów - sektor mieszkaniowy na Śląsku korzysta na koniunkturze. Jak inwestować, by odnieść sukces

  • Niedosyt lokali i świetna koniunktura w mieszkaniówce wyostrzyły apetyty śląskich deweloperów. Budują odważnie i na coraz większą skalę. Jak zapełnia się mieszkaniowa luka w regionie, ilu mieszkań brakuje? Jaki jest potencjał w kontekście planowanych i zrealizowanych inwestycji?
  • Jest euforia, ale są i wyzwania. Koszty w budowlance rosną, a ceny śląskich mieszkań pozostają jednymi z najniższych
   w Polsce – czy mieszkaniówka w tej części Polski daje zarobić? Jak będą kształtować się ceny w kolejnych latach i czy rynek zaakceptuje wzrosty?
  • Planowanie przestrzenne, otwartość władz samorządowych, jakość życia – co jest kluczem do skutecznej walki z mieszkaniowymi problemami w regionie? Podatek bankowy, podwyższanie poziomu wkładu własnego do 15 proc. – jak zmiany w prawie oddziałują na dynamikę decyzji zakupowych klientów?
  • Jakich mieszkań szuka pokolenie internetu? Czy przedmieścia stają się passé? Jak wykorzystać potencjał centralnych lokalizacji?
POWRÓT