Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Krzysztof Pydo

Krzysztof Pydo

starszy architekt

Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.

Studiował na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej oraz na Wydziale Architektury Uniwersytetu Technicznego w Karlsruhe w Niemczech.
W Kuryłowicz & Associates pracuje od 2005 roku, od 2014 na stanowisku Starszego Architekta.
Od 2011 roku członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów.
Od roku 2012 posiada licencję BREEAM International Assessor.

W zakresie jego obowiązków jest prowadzenie projektów na wszystkich etapach, zarządzanie zespołem projektantów wszystkich branż.
Najważniejsze projekty, w powstawaniu których miał istotny udział to m.in. zespół budynków biurowo-usługowych Silesia Star w Katowicach, zespół budynków biurowych Silesia Office Towers w Katowicach, siedziba Mazowieckiej Spółki Gazownictwa w Warszawie, biurowiec Retro Office House we Wrocławiu, Zespół budynków biurowych „Quattro Business Park” w Krakowie oraz budynek wysokościowy hotelowo-biurowy przy ulicy Emilii Plater w Warszawie.

Bierze udział w sesjach:

  • Biura. Rywalizacja o najemców zaostrza się

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Biura. Rywalizacja o najemców zaostrza się

    Katowice przebojem wdarły się do grona głównych graczy rywalizujących o inwestorów z sektora SSC/BPO. Pod względem ilości nowoczesnej powierzchni biurowej wyprzedziły Poznań, stając się czwartym rynkiem regionalnym w Polsce. Jednak rywalizacja o najemców zaostrza się. Czy katowickie biurowce, coraz ciekawszymi projektami i udogodnieniami, będą skutecznie przyciągać najemców? Czy wsparcie lokalnych władz i komfort inwestycyjny to wciąż największy atut inwestowania w tej lokalizacji?

POWRÓT