Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Karolina Kaim

Karolina Kaim

prezes zarządu

Tacit Investment

Karolina Kaim, prezes zarządu Tacit Investment

Od blisko 30 lat związana z polskim rynkiem nieruchomości. Współtworzyła warszawski rynek nieruchomości komercyjnych, a od kilku lat wyznacza trendy w mieszkaniowym segmencie luksusowym. Ma także unikalne doświadczenie w sektorze hospitality & leisure.

Od grudnia 2014 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Tacit Investment i odpowiada za sukces sprzedażowy apartamentowca Cosmopolitan w Warszawie. Jest twórczynią marki High Level Sales & Marketing (www.hlsm.pl), która definiuje rynek nieruchomości premium.

Przez 15 lat budowała Platan Group, gdzie obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu bez obowiązków operacyjnych. W latach 1991-1999 tworzyła podstawy Jones Lang LaSalle na polskim rynku i brała udział w zarządzaniu firmą.

Jest członkiem Executive Committee ULI (Urban Land Institute w Polsce), a także Ambasadorem Fundacji White Star.

Bierze udział w sesjach:

 • Wieżowce z pazurem

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Wieżowce z pazurem

  To one symbolizują rozwój i siłę miasta, sięgając jeszcze wyżej. Świadczą, że ludzie, którzy tu mieszkają, mają aspiracje i ambicje. Czy Warszawa stanie się "najwyższym miastem" w Unii Europejskiej?

 •  

  Hot list

  Przegląd najbardziej designerskich inwestycji i projektów zrealizowanych w Polsce i na świecie – prezentacje. Przedstawimy najciekawsze realizacje oraz projekty ostatnich lat w Polsce i na świecie w poszczególnych sektorach – biurowym, handlowym, hotelowym i publicznym. Poznaj najnowsze trendy, dowiedz się, kto zaprojektował najbardziej spektakularne obiekty i wnętrza oraz kto je wyposażył. Zdobądź inspiracje do własnych projektów

POWRÓT