Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Józek Madej

Józek Madej

współtwórca, partner, projektant

musk kolektyw

– architekt, projektant usług
– partner zarządzający, współtwórca i projektant w musk kolektyw oraz zjedz sobie
– współprowadzący seminarium „Design Management” na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach

Studiował architekturę i urbanistykę na Politechnice Śląskiej (dyplom 2011 rok), w Izmir Institute of Technology w Turcji oraz projektowanie usług na Uniwersytecie SWPS.

Od 2010 roku wspólnie z Katarzyną Sąsiadek i Weroniką Kiersztejn tworzy musk kolektyw, który powstał jako inicjatywa przyjaciół o podobnych pasjach. Dziś musk kolektyw jest interdyscyplinarnym biurem projektowym, które jest autorem ponad 250 kompleksowych projektów w całym kraju. Musk pracuje w różnej skali – integruje architekturę, grafikę i wzornictwo; współpracuje też z instytucjami publicznymi oraz chętnie angażuje się w inicjatywy lokalne. Te kompleksowe działania są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku, Kolektyw musk konsekwentnie pokazuje, że trzeba działać na wielu polach i mierzyć się z różnymi zagadnieniami w projektowaniu przestrzeni.

Musk kolektyw jest laureatem nagród w Polsce i za granicą, w tym konkursu Architektura Roku 2013 SARP, w kategorii Młody Twórca. Od 2015 roku musk kolektyw tworzy słodkie przewodniki po miastach i regionach pod marką „Zjedz sobie…”.

Bierze udział w sesjach:

  • Autonomia i niezależność twórcy, a może ścisła „symbioza” z producentem - co daje lepsze efekty?

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Autonomia i niezależność twórcy, a może ścisła „symbioza” z producentem - co daje lepsze efekty?

    Projektant jest niezbędnym ogniwem w procesie produkcji mebli, oświetlenia czy innych elementów aranżacji wnętrz. Jednak jaka forma współpracy projektanta z producentem jest najbardziej efektywna dla obu stron, a przede wszystkim – czy dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie projektanta w firmie na stałe?

POWRÓT