Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Jakub Wiśniewski

Jakub Wiśniewski

współzałożyciel, architekt prowadzący

JMW Architekci

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, wyróżniony nagrodą Ministra Infrastruktury za obronioną pracę dyplomową. Stypendysta University of Detroit Mercy Faculty of Architecture w USA. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych pracowniach architektonicznych w Polsce oraz w Niemczech.

Od 2008 roku współzałożyciel, wspólnik i główny projektant w autorskiej pracowni architektonicznej JMW Architekci Krzysztof Jachowicz, Łukasz Michalski, Jakub Wiśniewski.

W portfolio pracowni znajdują się min. kompleksowe, wielobranżowe projekty architektury budynków oraz aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych, w których pracownia się specjalizuje; w tym showroom-y i salony pokazowe, sklepy, biura oraz restauracje.

Przy współpracy z Laminam Poland zespół JMW Architekci opracował projekt ultranowoczesnej, wielofunkcyjnej, modułowej wyspy kuchennej „MODULTOP” prezentowany podczas ubiegłorocznych targów Salone del Mobile w Mediolanie.

Występuje jako ekspert podczas różnorodnych paneli dyskusyjnych oraz renomowanych imprez targowych związanych z projektowaniem i szeroko rozumianym designem, takich jak: 4 Design Days, Warsaw Home Expo, Forum Dobrego Designu czy Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA.

Bierze udział w sesjach:

  • Tworzywo. Kamień - prezentacje i dyskusja

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Tworzywo. Kamień - prezentacje i dyskusja

    Nowoczesne zastosowanie kamienia we wnętrzach komercyjnych i mieszkaniowych

POWRÓT