Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Ewelina Solecka

Ewelina Solecka

Workplace Consulting Manager

Grupa Nowy Styl

Psycholog biznesu, konsultant, badacz i trener. Specjalizuje się w dziedzinie badania organizacji i szkoleń w obszarze Workplace.

Od ponad trzech lat pracuje w Dziale Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl. Zarządza zespołem Workplace Consulting, który  przygotowuje i prowadzi dedykowane badania miejsc pracy, mające na celu optymalizację aranżacji przestrzeni biurowej oraz  wspiera reorganizację stylu pracy u klientów.

Autorka licznych artykułów i publikacji odnośnie organizowania przestrzeni pracy z uwzględnieniem psychologicznych koncepcji.

Bierze udział w sesjach:

  • Śląska recepta na trudny rynek pracy

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Śląska recepta na trudny rynek pracy

    Branża nowoczesnych usług dla biznesu odczuwa głód dobrze wykwalifikowanej kadry, a rywalizacja o talenty staje się coraz bardziej wyraźna. Czy polityka edukacyjna województwa Śląskiego nadąża za zmieniającymi się potrzebami rynku pracy oraz specyficznymi oczekiwaniami branży SSC/BPO? Jak zacieśnić współpracę na linii uczelnie-biznes? Jak zachęcić najzdolniejszych absolwentów do pozostania na Górnym Śląsku? Czy design biura ma znaczenie dla pracowników i jak ważnym argumentem stał się w procesach rekrutacyjnych?

POWRÓT