Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Dominik Darasz

Dominik Darasz

architekt

partner w Horizone Studio

Partner w Horizone Studio, członek Royal Association of Swedish Architects SAR.

W latach 1997-2002 prowadził w Krakowie własną Pracownię Projektową DECO-D.

W latach 2003-2005 pracował w Wydziale Architektury Urzędu Miasta Helsingborg w Szwecji. Był odpowiedzialny za różnej skali projekty, współpracował przy tworzeniu dzielnicy mieszkaniowej „Mariastaden” - jednej z największych dzielnic mieszkaniowych miasta Helsingborg oraz przy projekcie H+.

W 2005r. założył w Szwecji pracownię architektoniczną DKD Perspektiv z siedzibą w Helsingborgu, specjalizującą się w konkursach, pracach i projektach koncepcyjnych, prezentacjach projektów oraz profesjonalnych modelach i makietach. W tym czasie współpracował z międzynarodowymi biurami architektonicznymi w Polsce, Holandii, Francji i Niemczech przy projektach budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych.

W 2009r. wraz ze wspólnikami założył biuro Horizone Studio w Krakowie. Prowadzi również dział graficzny biura - Horizone Graphics, w którym powstają makiety architektoniczne, modele VR i wizualizacje.

Bierze udział w sesjach:

  • Architektura. Nieruchomości komercyjne i przestrzeń publiczna

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Architektura. Nieruchomości komercyjne i przestrzeń publiczna

    Hot list - przegląd najbardziej designerskich inwestycji i projektów zrealizowanych w Polsce i na świecie - prezentacje.

POWRÓT