Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Claudia Küchen

Claudia Küchen

Head of Design, Marketing and Corporate Communications

Schattdecor

Claudia Küchen kieruje w grupie Schattdecor międzynarodową grupą projektantów, zajmujących się kreacją i propagowaniem nowych trendów wzorniczych w branży zadrukowanych papierów dekoracyjnych i folii finish. Odpowiada za design w całej grupie Schattdecor; sprawując funkcję dyrektor działu designu, marketingu, komunikacji w Schattdecor AG oraz prokurenta firmy.

- Głównym naszym zadaniem jako projektantów jest rozpoznanie nowych tendencji , ich analiza i przekazanie klientom istotnych dla nich informacji, we właściwym czasie - mówi Claudia Küchen.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła  jako projektantka tekstyliów  w przedsiębiorstwie Heimtextilien. Następnie pracowała jako manager produktu w firmie odzieżowej. Na tym etapie zebrała doświadczenia z zakresu obserwacji trendów wzorniczych, tworzenia koncepcji i doboru kolorystyki. Z grupą Schattdecor związana jest od 18 lat.

Schattdecor kształtuje otoczenie, wprowadzając do mieszkań i miejsc pracy koloryt i wzornictwo.  Produkty firmy znajdują  zastosowanie w przemyśle uszlachetniania powierzchni płyt drewnopochodnych, wykorzystywanych w przemyśle meblarskim, w produkcji paneli podłogowych, paneli ściennych, drzwi i innych elementów wyposażenia wnętrz.

Bierze udział w sesjach:

  • Bez barier. Projekty, które ułatwiają życie

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Bez barier. Projekty, które ułatwiają życie

    Budynki to nie tylko powierzchnie. Jak tworzyć przestrzenie, które będą służyć wymagającym użytkownikom, miejsca dla mieszkańców – sprawnych i niepełnosprawnych, wiecznie młodych i starszych.

POWRÓT