Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Anna Maria Sokołowska

Anna Maria Sokołowska

architekt, właściciel

Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej.

Architekturą wnętrz zajmuje się od 2003 roku. Doświadczenie zdobywała pracując w trójmiejskich biurach architektonicznych. Od 2006 roku właścicielka Pracowni Projektowej Dragon Art, która w 2016 roku zmieniła nazwę na Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz.

Laureatka wielu konkursów z zakresu architektury wnętrz, również na arenie międzynarodowej. Od kilku lat juror w konkursach „Dobry design” oraz „Diament Meblarstwa”. Prowadzi wykłady i warsztaty w tematyce związanej z projektowaniem wnętrz, oraz dzieli się swoim doświadczeniem na łamach portali i prasy branżowej.

Architekt z powołania, z pasji i życiowej miłości do architektury, pięknego designu i funkcjonalnych rozwiązań. Uwielbia prostotę i funkcjonalność, Inspiracji szuka w architekturze modernistycznej i skandynawskim designie. Podróżuje po targach i festiwalach branżowych w Polsce i w Europie, żeby być na bieżąco z panującymi na rynku trendami.

Prywatnie mama Adrianka.

Bierze udział w sesjach:

  • Kolor ma znaczenie – trendy 2018

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Kolor ma znaczenie – trendy 2018

    Kolorowa moda zmienia się co sezon, a eksperci co roku ustalają nowe, kolorystyczne trendy. Czy jednak wszystkie barwy pasują do wszystkich wnętrz? Jakie kolory będą uniwersalne mimo zmieniającej się mody?

POWRÓT