Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Anna Chwałko

Anna Chwałko

General Manager, Best Western Hotel Mariacki, dyrektor regionalna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Anna Chwałko związana jest z branżą hotelarską od 2003roku.

Obecnie od 2016 roku zajmuje stanowisko dyrektora hotelu Best Western Mariacki oraz Browaru Mariacki w Katowicach.

Swoją karierę zawodową zaczynała na stanowiskach w dziale sprzedaży a później awansując na stanowisko dyrektora hotelu w Park Hotelu Diament **** we Wrocławiu, a w latach 2014-2016 będąc dyrektorem Best Western Plus Q Hotelu **** we Wrocławiu.

W swojej karierze zawodowej wielokrotnie zaangażowana w wiele projektów, między innymi będąc wykładowcą na uczelniach wyższych w Wyższej Szkole Bankowej czy na AWF-ie, prowadząc wystąpienia i prelekcje na targach branżowych.  

Obecnie od roku 2021 jest dyrektorem Regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Jedynej organizacji w Polsce zrzeszającej ponad 600 hoteli w kraju i reprezentującej aktywnie branżę.

Bierze udział w sesjach:

  •  

    Hot list

    Przegląd najbardziej designerskich inwestycji i projektów zrealizowanych w Polsce i na świecie – prezentacje. Przedstawimy najciekawsze realizacje oraz projekty ostatnich lat w Polsce i na świecie w poszczególnych sektorach – biurowym, handlowym, hotelowym i publicznym. Poznaj najnowsze trendy, dowiedz się, kto zaprojektował najbardziej spektakularne obiekty i wnętrza oraz kto je wyposażył. Zdobądź inspiracje do własnych projektów

POWRÓT