Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Adam Rams

Adam Rams

wiceprezes zarządu

Grupa Delta Trans

Absolwent Politechniki Śląskiej, współzałożyciel oraz wiceprezes zarządu Grupy Delta Trans, obejmującej spółki działające w międzynarodowym sektorze transportu, spedycji oraz logistyki.

Zaangażowany w rozwój regionu - od wielu lat udziela się w instytucjach gospodarczych mających wpływ na kształtowanie sytuacji polskich przedsiębiorstw. Od roku 2015 członek Rady Ambasadorów Volvo Trucks w Polsce. W 2016 roku otrzymał tytuł „Menedżera 25-lecia na Śląsku” w kategorii zarządzający dużą firmą logistyczno-transportową.

Prywatnie pasjonat lotnictwa realizujący swoje pasje za sterami własnego samolotu.”

Bierze udział w sesjach:

 • Magazyny. Dobra koniunktura - jak długo będzie trwać?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Magazyny. Dobra koniunktura - jak długo będzie trwać?

  Rosnąca dynamika wzrostu gospodarczego, zwiększający się wolumen sprzedaży detalicznej, konkurencyjny rynek pracy, a także rozwój infrastruktury drogowej i szeroka dostępność gruntów pod nowe inwestycje deweloperskie - to klucz do sukcesu sektora magazynowego. Czy Górny Śląsk ma te atuty? Czego trzeba, by rynek magazynów dalej rósł? Jak przekonać najemców do lokalizacji biznesu w tej części kraju? Czy specjalna strefa ekonomiczna na terenie całej Polski to szansa czy wyzwanie dla Śląska? Jak będzie rozwijać się branża logistyczna w regionie w dobie e-commerce? Jakie jest znaczenie lokalizacji dla dalszego wzrostu branży?

  Magazyny. Dobra koniunktura - jak długo będzie trwać?

  • Mirosław Koszany - prezes zarządu, Biuro Inwestycji Kapitałowych SA
  • Adam Rams - wiceprezes zarządu, Grupa Delta Trans
  • Michał Sikora - konsultant ds. terenów inwestycyjnych, opinii technicznych i Specjalnych Stref Ekonomicznych, Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.
  • Artur Tomasik - prezes zarządu, Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
POWRÓT